Milé zákazníčky, milí zákazníci,

srdečne Vás vítam na stránkach môjho nového nechtového salónu a dovoľte, aby som Vám ho bližšie predstavila.
Prestížny nechtový salón CHRISTIO je otvorený od 1.10.2009 a nachádza sa na začiatku Petržalky (oproti Inchebe) na Pečnianskej 5 v Bratislave. Je orientovaný na ošetrenie a skrášlenie rúk a nôh. Pekne upravené nechty spravia radosť nie len Vám, ale aj Vášmu okoliu.    

Jeho majiteľkou som ja Martina Kohútová a mám v nechtovom designe viac ako 7 ročnú prax. O tento obor je stále veľký záujem. Preto sa neustále zdokonaľujem a učím nové techniky, aby som Vám stálym, ale aj novým zákazníkom ponúkla to najlepšie. Svoju kvalifikáciu a odborné vedomosti si neustále zvyšujem účasťou na školeniach, seminároch a súťažiach. Výsledkom mojej práce je 3. miesto na Majstrovstvách SR v nechtovom designe a 2. miesto na Majstrovstvách SR v manikúre.

Pri svojej práci používam kvalitné materiály najlepších značiek (Trosani, NSI, Enii nails a LC), aby som svojim zákazníkom ponúkla kvalitu, ktorá vydrží, vyzerá prirodzene a nepoškodzuje prírodné nechty. Odmenou Vám budú krásne upravené ruky a dokonalé nechty, ktoré sú ozdobou každej ženy a muža.