RUKY - klasická manikúra (suchá), pánska manikúra, francúzska manikúra, spevnenie prírodných nechtov (gélom), modelovanie gélových nechtov, Stiletto (špicaté nechty), masáž rúk.

NOHY - úprava prírodných nechtov a modelovanie gélových nechtov.

- odstránenie gélových nechtov,
- lakovanie (klasik, francúzska manikúra, Nail Art),
- odlakovanie,
- permanentné zdobenie jednoduché,
- permanentné zdobenie zložité,
- one stroke (zdobenie pre náročných),
- poradenstvo,
- predaj značkovej kozmetiky na ruky, nohy a nechty.

SWAROVSKI KAMIENOK NA ZUB

OZDOBNÉ TETOVANIE

Manikúra – je slovo odvodené z latinčiny. Manus znamená ruka a curatore znamená pestovať, starať sa. Klasická manikúra je starostlivosť o nechty a pokožku rúk na dosiahnutie ich pružnosti a samozrejme mladistvého vzhľadu. Pôsobí decentne a navyše nechty posilňuje  opakovaným nanášaním vrstiev lakov, čím ich vytvrdzuje a spevňuje.

Nechty po manikúre nadobudnú pekný vzhľad, tvar a prestanú sa tvoriť zádery. Je tu možnosť výberu rôznych lakov, vzorov, ozdôbok a kamienkov na nechty.
Záverečné ošetrenie kožtičky olejčekom a masáž rúk pomôžu unaveným rukám sa uvoľniť a zjemniť pokožku najmä v zimných mesiacoch.

K manikúre sú potrebné: jemné pilníky, odstraňovače zhrubnutej kožtičky, spevňovače nechtov s potrebným účinkom, vyrovnávač rýh a nerovností na nechtoch, podlak, nadlak, výživu pre nechty a pokožku.

Postup: dezinfekcia, zatlačenie a ošetrenie kožtičky, úprava tvaru a dĺžky nechtov, peeling nechtovej platničky (raz do mesiaca), vmasírovanie špeciálneho výživného olejčeka do nechtovej platničky, leštenie (čím nechet prekrvíme), lakovanie, ošetrenie kožtičky olejčekom, nakrémovanie a masáž rúk.
 
Pánska manikúra nielen ženy, ale aj muži chcú mať pekné ruky a nechty a tak pánska manikúra už nie je žiadne tabu. Muži čoraz viac navštevujú salóny krásy s cieľom zaistiť si starostlivosť o svoje nechty a o pokožku. Pestované ruky patria k vizáži a celkovému imidžu dnešného moderného muža. 
 
Postup: dezinfekcia, zatlačenie a ošetrenie kožtičky, úprava tvaru a dĺžky nechtov, peeling nechtovej platničky (raz do mesiaca), vmasírovanie špeciálneho výživného olejčeka do nechtovej platničky, leštenie (čím nechet prekrvíme), ošetrenie kožtičky olejčekom, nakrémovanie a masáž rúk.
 
Francúzska manikúra – je známa na celom svete, pretože dodáva nechtom zdravý a pôvabný vzhľad. Dôvod, prečo sa francúzska manikúra stala takým obrovským hitom a neodmysliteľnou súčasťou starostlivosti o krásu ženských rúk, je jej veľmi klasický a vkusný štýl. Francúzska manikúra je štýlový spôsob tvarovania nechtov a ich farbenie na ružový a biely odtieň pomocou gélu na nechty. Nechty sú zvyčajne sformované do oválneho tvaru, aby sa dosiahlo zjemnenie okrajov a sú natreté tenkou vrstvou svetloružového gélu, zatiaľ čo na špičky nechtov sa nanesie vrstva gélu, jasnej bielej farby.
 

Spevnenie prírodných nechtov (gélom) – táto služba sa ponúka zákazníčkam, ktoré majú pekné a zdravé svoje prírodné nechty, ale nemajú ich natoľko pevné aby si vypestovali požadovanú dĺžku. Je to povrchová úprava prírodných nechtov, kde sa pomocou špeciálneho gélu spevňujú prírodné nechty, čím dosiahneme väčšiu tvrdosť nechtu a postupom času aj dĺžku. Takáto úprava nechtov vydrží minimálne 3 týždne.

Postup: klasická manikúra (do bodu 3), prebrúsenie nechtovej platničky, primer, gél, gélová špička farebným gélom + zdobenie, alebo lakovanie, lesk, ošetrenie kožtičky olejčekom, nakrémovanie a masáž rúk.
 
Modelovanie gélových nechtov – pekné ruky a nechty sú našou vizitkou, ale nie každého z nás príroda obdarila prirodzene peknými a pevnými nechtami.
V takomto prípade sa volí nechtová modeláž. Nechty nadobudnú pekný tvar, novú dĺžku, vzhľad a prestanú sa tvoriť zádery. Je tu možnosť výberu rôznych lakov, farebných gélov, vzorov, ozdôbok a kamienkov na nechty. Gélové nechty sú vhodné pre ľudí, ktorí majú vlastné nechty lámavé, krehké (alebo si ich ohrýzajú) a pritom túžia po dlhších a pevných nechtoch.

Gélové nechty sa doplňujú zhruba po cca 3 týždňoch. Čas doplnenia je u každej zákazníčky individuálny, záleží od rýchlosti rastu prírodných nechtov. Sú vhodné na bežné nosenie, do zamestnania, na dovolenku, na všetky typy spoločenských podujatí a dokonca neprekážajú ani pri športe.
 
Postup: klasická manikúra (do bodu 3), prebrúsenie nechtovej platničky,  nalepenie umelých tipov, prebrúsenie, primer, gél, gélová špička farebným gélom + zdobenie, alebo lakovanie, lesk, ošetrenie kožtičky olejčekom, nakrémovanie a masáž rúk.
 
Stiletto – je modelácia špicatých zdobených nechtov na šablónu gélom, alebo akrylom. Takto upravené nechty pôsobia extravagantne a sú určené pre náročnejšie zákazníčky.
 
Masáž rúk – masáž rúk je zameraná na prekrvenie rúk a zjemnenie pokožky, čím sa stáva hydratovanou a sviežou. Pokožka po masáži je jemná a príjemne voní.
 
 
Úprava nechtov upravené nechty na nohách sú samozrejmosťou nielen v letných mesiacoch, ale aj počas celého roka. Možnosť výberu rôznych lakov, vzorov a ozdôb. Takto upravené nechty na nohách nadobudnú pekný vzhľad a tvar.

Postup: dezinfekcia, zatlačenie a ošetrenie kožtičky, úprava tvaru a dĺžky nechtov, lakovanie a zdobenie, ošetrenie kožtičky olejčekom.

 
Modelovanie gélových nechtov –  modelovanie gélových nechtov na nohách už nie je žiadnou novinkou. Výsledkom sú krásne upravené nechty všetky
v jednej dĺžke a ich prirodzený vzhľad. Takto upravené nechty vydrža cca 5 týždňov.

Postup: dezinfekcia, zatlačenie a ošetrenie kožtičky, úprava tvaru a dĺžky nechtov, prebrúsenie nechtovej platničky,  nalepenie umelých tipov na palce (ak treba), prebrúsenie, gélová špička farebným gélom + zdobenie, alebo lakovanie, primer, gél, ošetrenie kožtičky olejčekom.

 
Odstránenie gélových nechtov – odstránenie gélových nechtov by mala robiť profesionálne vyškolená nechtová designerka, ktorá opatrne a šetrne nechty odstráni. Nechty po nechtovej modeláži sú oslabené a tak je nutné nechty následne ošetriť.
 
Lakovanie (klasik, francúzska manikúra, Nail Art)
Klasik:
- lakovanie podlakom na zabránenie nežiaducej pigmentácií prírodného nechtu,
- lakovanie farebným lakom podľa vlastnej voľby v dvoch vrstvách,
- fixácia lakovania nadlakom, ktorá zabezpečí ochranu farebného laku a dodá mu vysoký lesk.
Francúzska manikúra: je stále veľmi aktuálna. Stala sa módnou záležitosťou pre jej klasický a vkusný štýl. Nechty sú zvyčajne sformované do oválneho tvaru, aby sa dosiahlo zjemnenie okrajov a sú natreté tenkou vrstvou svetloružového laku, zatiaľ čo na špičky nechtov sa nanesie vrstva laku, jasnej bielej farby.
Nail Art: je kreatívne špeciálne zdobenie, ktoré Vám zaručí, že sa Vaše nechty na rukách a nohách zmenia na krásny šperk.
 
Permanentné zdobenie (jednoduché) – je zdobenie nechtov v zmysle farebnej špičky gélom, trblietavej špičky jednej, alebo kombinácia viacerých farieb ktorá môže byť dozdobená napríklad kamienkom, nálepkou, fimo...
 
Permanentné zdobenie (náročné) – je zdobenie ktoré prechádza od jednoduchého zdobenia
až po náročnejšie zdobenie sieťkami, pierkami, konfetami, sušenými kvetmi a listami. Nechty môžu byť dozdobené náročnejším kreslením farebným gélom, alebo akrylovými farbami.
 

One Stroke – je ručné maľovanie akrylovými farbami "jedným ťahom", ktoré pochádza z Ázijských krajín. Je výborné na dozdobenie nechtov, čím sa nechty stávajú štýlové a originálne.

Poradenstvoradi Vám poradíme ako sa starať o ruky, nohy a nechty vo Vašom domácom prostredí.

Predaj značkovej kozmetiky na ruky, nohy a nechty – salón poskytuje nielen profesionálne služby, ale zaoberá sa aj predajom značkovej kozmetiky, ktorá je určená na ruky, nohy a nechty.

 

Swarovski kamienok na zub – šperk na zuby je vysokej kvality z 18 karátového bieleho zlata a Swarovských kryštálikov. Šperk sa aplikuje bez vŕtania, bez diery, bezbolestne a neškodí zubnej sklovine. Na aplikáciu sa používajú špeciálne zubné prípravky a celková aplikácia trvá 5 minút

Čo musí zákazníčka vedieť:

 1. šperku sa nesmie dotýkať a nesmie sa sním ani hrať,
 2. 1 hodinu sa nesmie jesť,
 3. piť a fajčiť sa môže hneď po aplikácií,
 4. 12 hodín sa nesmú umývať zuby,
 5. pri prvom umývaní zubov sa môže odlúpiť nepotrebné lepidlo,
 6. šperk je len dočasný (od 1 mesiaca do 1 roka)
   

Aplikácia šperku na zub:

 1. pred aplikáciou si navlečieme sterilné gumené rukavice,
 2. zub na ktorý bude šperk aplikovaný utrieme do sucha a čističom zub vyčistíme,
 3. potom lepidlo I. nanesieme na zub a na plochú stranu šperku,
 4. hneď nato sa nanáša na šperk lepidlo II. a nastaví sa na správne miesto,
 5. druhým koncom pinzety sa pritláča 30 sekúnd,
 6. šperk je prilepený.
 
 
Ozdobné tetovanieTwinkle Tatt2 (trblietavé tetovanie) – je nepernamentné tetovanie, ktoré vydrží 7 až 10 dní. Pri zdobení touto technikou sa nepoužíva ihla, ale iba lepidlo, trblietky a fixátor. Špeciálne lepidlo sa aplikuje na telo podľa šablóny, alebo voľnou rukou a potom sa vsypujú trblietky podľa želania zákazníka. Obrázok má trblietavý efekt, ktorý je možné aplikovať kdekoľvek na telo (na rameno, dekolt, členok ...). Je vhodné na párty, plesy, stužkové ale aj na dovolenku. Trblietavé tetovanie je hypoalergénne, vhodné aj pre deti a pre citlivú pleť. Technika zdobenia je rýchla, bezbolestná a trvá približne 10 minút.
 
esko
kvet
motýľ
motýľ 2
motýľ 3
škorpión
slnko
špic
vietor
vrtuľa
 
Dúfam, že ste tu našli množstvo nových informácií a užitočných rád.